1-1 og uavgjort ved pause

Etter å ha lege bakpå og prøvd på nokre halvhjarta kontringar, vart det endeleg utteljing for sonen! Etter ei lang natt med elleve timars jobbing, var det godt å kome heim å lese at eg hadde fått publisert ei liste.

No gjeld det for sonen å halde presset oppe og hindre baklengsmål. Fattern kjem nok til å prøve nye taktikkar no som skeise- og ti i skuddetlistene byrjar å ta slutt.

One Response to “1-1 og uavgjort ved pause”

  1. Fattern Says:

    GRATTIS!! No blir det kamp. Kven har størst stayer-evne? Sonen har ei uventa tiltru til fattern sine taktiske evner. Kanskje det også er ein (skjult)taktikk - frå sonen si side.
    Skal innrømma at eg pr. dato slit med å finna nye tema for ei liste. Men eg har sendt ei liste som ikkje er komen på trykk enno (- det gjeld ikkje Ti i skuddet eller skeiseresultat!)

Leave a Reply